Завтра, 17 січня, о 12:00 переможець президентських праймеріз УКРОПу, народний депутат Олександр Шевченко подасть документи до Центральної виборчої комісії для реєстрації кандидатом на посаду глави держави.

Рішення щодо висунення Олександра Шевченка кандидатом у президенти від «Українського об’єднання патріотів» офіційно ухвалять під час XVII з’їзду партії, який відбудеться того ж дня об 11:00. Захід також проходитиме у будівлі ЦВК, а участь у ньому візьмуть 526 делегатів з усієї України.

Нагадаємо, Олександр Шевченко здобув право змагатися за посаду президента України за результатами внутрішньопартійних праймеріз. Їх УКРОП провів першим з-поміж вітчизняних політичних партій. Укропівця підтримали однопартійці у 24 регіонах України.

 Олександр Шевченко – народний депутат Верховної Ради України VII та VIIІ скликань. Член президії партії УКРОП. Вніс на розгляд 83 законопроекти. Зокрема, є автором законопроекту про заборону пропаганди ідеї «руского міра», про скасування грабіжницького акцизу на автомобілі й кузови іноземного виробництва, про збільшення частки української мови у друкованих ЗМІ тощо. Автор ідеї та засновник гірськолижного комплексу «Буковель».

Поділитися:

Залишити коментар

*

code