Екскурсія, прогулянка, сауна, обід, підйомник та ще багато розваг. Так своє професійне свято відзначили франківські бібліотекарі. 8 десятків працівників обласної та міських книгозбірень відпочили у туристичному комплексі «Буковель».

«Усі чудово провели час та набрались сил. Бо нечасто працівники бібліотеки, в яких мізерна зарплатня, дозволяють собі бодай на день вирватись на відпочинок», – каже директор обласної бібліотеки Людмила Бабій.

Звісно, українські бібліотеки аж ніяк не назвеш успішними. Через брак сучасної літератури сюди приходить все менше читачів. То ж працівники часто проводять зустрічі, презентації, різні заходи, які б привернули увагу до бібліотеки.

«Наша бібліотека має меценатів, які регулярно нам допомагають. Це керівник обласного УКРОПу Микола Палійчук. Нещодавно Олександр Шевченко придбав для нашого фонду багато книг про Івана Франка. Також, саме завдяки нардепові, у нас з’явились видання для незрячих», – каже Людмила Бабій.

«Бібліотека – хранилище знань, місце, в якому зберігається найцінніше – мудрість. На жаль, в Україні цій галузі приділяють дуже мало уваги. Книг катастрофічно не вистачає, то ж бібліотеки з року в рік стають все більш нецікавими, застарілими. А має бути зовсім навпаки. Люди мають черпати у книгозбірнях знання, підвищувати свій інтелектуальний рівень. Також важливо, аби бібліотекарі, праця яких надзвичайно потрібна, отримували гідну зарплатню. Я старатимусь на законодавчому рівні спряти цій освітній галузі», – зазначив Олександр Шевченко.

Поділитися:

Залишити коментар