УКРОП братиме участь у виборах в об’єднаних територіальних громадах в усіх областях, де вони відбудуться 29 квітня 2018 року. Відповідне рішення ухвалили 13 березня на XV з’їзді «Українського об’єднання патріотів».

«Ми маємо викладатися з подвійною енергією для того, щоб перемогти на цих виборах. Майбутня кампанія буде складною, ми постійно відчуваємо тиск влади, однак я вірю, що в УКРОПі є багато достойних кандидатів, яких підтримають люди на місцях», – заявив голова УКРОПу, народний депутат Тарас Батенко.

На переконання політика, представникам демократичних опозиційних політсил буде складніше перемогти у прийдешніх виборах в ОТГ порівняно з минулим роком. Голосування були призначені здебільшого в тих громадах, які перебувають під впливом ставлеників влади.

Натомість ОТГ з меншими можливостями для використання адмінресурсу знову залишаться без діючих органів місцевої влади. Незважаючи на це, УКРОП висуне своїх кандидатів на перші вибори депутатів сільських, селищних, міських рад та голів у всіх областях України, де заплановане волевиявлення.

Нагадаємо, 16 лютого Центральна виборча комісія призначила перші вибори депутатів сільських, селищних, міських рад та відповідних сільських, селищних і міських голів у 40 об’єднаних територіальних громадах.

Згідно з рішенням ЦВК, 29 квітня вибори пройдуть у 4 міських, 14 селищних та 22 сільських ОТГ у 17 областях України.

За інформацією ЦВК, з 25 жовтня 2015 року до 24 грудня 2017 року в Україні було призначено 667 перших місцевих виборів у об’єднаних територіальних громадах. Відповідно, після проведення виборів 29 квітня 2018 року загальна чисельність усіх призначених ЦВК перших виборів в ОТГ становитиме 707.

Поділитися:

Залишити коментар