Забави, вікторини, розмальовування писанок і звісно, водяні бої. Так у центрі Івано-Франківська відзначили другий день Великодніх свят – поливаний понеділок.

Вже п’ятий рік поспіль веселе та захопливе дійство організовує ГО “Спільними зусиллями”, яку очолює депутат міської ради від партії «УКРОП» Віталій Мерінов.   

«Вважається, що вода у Великодній понеділок стає цілющою, приносить щастя та здоров’я. Тому люди обливали не тільки один-одного, а й себе теж. Цей день пов’язували передусім з духовним весняним очищенням. І мені дуже хочеться, аби всі образи, ненависть і інші погані речі разом із цією водою відійшли у минуле. Адже нам з вами, усім українцям, потрібна єдність і злагода», – сказав Віталій Мерінов.

На Вічевому майдані дівчата і хлопці малювали великодні писанки на асфальті, брали участь у різноманітних конкурсах.

Загалом до масового святкування долучились десятки франківчан.

Варто зазначити, що обливались вони тільки між собою. Тому «мокрі бої» традиційно були безпечними для всіх інших жителів міста.

 «Це чудова можливість не тільки весело провести час, але й вшанувати українські традиції. Тож всі охочі уже традиційно обливались на Вічевому майдані. Думаю, що це свято усім запам’ятається надовго», – зазначив укропівець.

 

Поділитися:

Залишити коментар

*

code