ГО «Спільними Зусиллями», яку очолює депутат Івано-Франківської міської ради від партії «УКРОП» Віталій Мерінов продовжує реалізовувати програму «Місяць милосердя». Цього разу діти з Центру соціально-психологічної реабілітації катались на роликах. Також до дня святого Миколая у стінах ЗШ № 15 укропівець організував концерт для дітей  із малозабезпечених, багатодітних сімей школи та дітей учасників АТО(ООС). Малюкам передали солодкі подарунки.

 До слова, проект «Місяць милосердя» триває уже 8-ий рік поспіль. Протягом грудня для дітей-сиріт, інвалідів, дітей учасників АТО (ОСС) та загиблих учасників бойових дій організовуються різноманітні відпочинкові, розважальні та пізнавальні заходи.

Зокрема, відпочинок в аквапарку, катання на ковзанах, екскурсія на завод із виготовлення іграшок, пряничний майстер-клас, гра в боулінг та багато іншого цікавого.

 «Цьогоріч вирішили дещо додати до нашого традиційного проекту. Окрім заходів для дітей, подарунки від Миколая отримають самотні люди з геріатричного пансіонату, а також наші бійці на Сході України», – розповідає голова укропівець, голова ГО «Спільними Зусиллями» Віталій Мерінов.

 

 

Поділитися:

Залишити коментар