П’ятий рік поспіль з ініціативи депутата міської ради від партії «УКРОП» Віталія Мерінова та громадської організації «Спільними Зусиллями» в ЗШ № 15 відбулось спортивно-мистецьке свято «Надія». Традиційно кращі спортсмени закладу отримали нагороди у таких категоріях: міні-футбол, фристайл, дзюдо, естрадно-спортивні танці, таеквандо, гімнастика, волейбол, плавання, змішані єдиноборства та бокс.

 «В Івано-Франківську є багато талановитих молодих спортсменів, які захищають честь рідного міста. А любов до активного способу життя, до спорту треба прививати з раннього дитинства. ЗШ № 15 – чудовий приклад. Саме у цьому закладі, завдяки наполегливим учням та старанним педагогам виховують нову генерацію успішних спортсменів», – сказав Віталій Мерінов.

 Цього року нагороди отримали 21 спортсмен та 13 тренерів. Також вручили подяки директору школи та вчителю фізичної культури.

 «Ми переконані, що успіх спортсмена залежить від тренера. Тому традиційно нагороджуємо не тільки дітей, але й тих, хто бере участь у їхньому розвитку. Сподіваюсь, нагороди стануть доброю мотивацією і надалі рости і розвиватись», – сказав укропівець.

А учні школи підготували для всіх присутніх пісенні номери та показові виступи спортсменів. 

Поділитися:

Залишити коментар

*

code