Боротися більш радикально з незаконними забудовами в Івано-Франківську, демонтовуючи їх, закликав депутат від «Українського об’єднання патріотів УКРОП» Віталій Мерінов.

Відповідний запит під час XXV сесії міськради озвучив Віталій Мерінов. Він зазначив, що Руслан Марцінків ще до вступу на посаду, боровся з незаконними забудовами з допомогою кувалди. Тепер його зброя більш лояльна – каплиці та хрести.

Втім укропівець закликав перейти до радикальних методів – демонтовувати незаконні забудови. Розпочати запропонували з будови, яка на даний момент триває в с. Микитинці. Там замість 2-ох громадської забудови вже добудовують 5 поверх.

 «Цим самим ви дасте знати недобросовісним  забудівельникам, що з ними панькатись ніхто не буде. Вони мають зрозуміти, що повинні вести будівництво згідно чинних державних будівельних норм та після проведення громадських обговорень», – заявив Віталій Мерінов.

Поряд з цим депутат незадовільно оцінив і роботу Управління з питань державної архітектурно-будівельної інспекції.

 «Прикладом неефективної роботи цієї установи є будова на вулиці Мельничука, 16. Там ще з серпня минулого року і досі відбувається перевірка. А саме будівництво вже завершилось. Подібна ситуація і на Грушевського,9, де реконструкція на 4 поверхи теж завершена», – підкреслює депутат.

Тож Віталій Мерінов закликає Руслана Марцінківа проявити свою позицію та небажання грати під дудку забудівельників і піти на зустріч громаді.

Поділитися:

Залишити коментар

*

code