Івано-Франківська міська рада 34-ма голосами підтримала запит депутата від партії «УКРОП» Віталія Мерінова щодо спорудження спорткомплексу позаду стадіону «Рух». Зокрема, депутат просить передбачити у міському бюджеті на 2019 рік кошти для будівництва об’єкту. А також звернутись з цього приводу до голови обласної ради, ОДА, народних депутатів з Прикарпаття, міністра молоді та спорту, прем’єр-міністра за допомогою в реалізації цього проекту.

 «Івано-Франківськ був відзначений найвищою нагородою ПАРЄ – Призом Європи. Але, як відомо, кожне європейське місто має потужну соціальну інфраструктуру, обов’язковим елементом якої є Палац спорту. Попри всі перешкоди, вірю в те, що нам справді під силу збудувати таку необхідну містові потужну спортивну споруду для проведення міжнародних змагань», – говорить укропівець Віталій Мерінов.

 Нагадаємо, минулого року обласна рада вже хотіла збудувати «багатофункціональний легкоатлетичний манеж з двох’ярусним паркінгом на 500 місць» на території стадіону «Юність» на вул. Шухевичів.

 «Однак тоді зусиллями спортивної громади вдалось не допустити реалізації цієї «амбітної» ідеї і фактичного знищення діючого стадіону. На прохання молоді почались переговори щодо можливого будівництва на земельній ділянці площею 1,57 га позаду стадіону «Рух», що перебуває на балансі ДЮСШ № 3. Однак облраді вона не підійшла через те, що «дуже болотиста та немає місця для спорудження парковки» (так відповів заступник голови обласної ради). Складається враження, що чиновники більше дбають про парковку, аніж спорткомплекс. Іншої ділянки вони і досі не запропонували», – підсумував Віталій Мерінов.

Поділитися:

Залишити коментар