Ремонт вулиці Угорницької, що у мікрорайоні Майзлі, тривав більше трьох років. Врешті, роботи у 2016 році таки завершили. Виконувало підряд ТзОВ «Івано-Франківськавтодор», генеральним директором якого є Андрій Шуневич. До слова, фірма ще з 2010 року має пріоритет на ремонт доріг в Івано-Фанківську, її вважають наближеною до керівництва фракції «Свобода» у міськраді.

 «Івано-Франківськавтодор» у 2016 році здав Угорницьку. А ось як вона виглядає тепер, після нещодавнього ремонту. Покриття у деяких місцях відчутно просіло. І там збирається велика кількість води. Про це повідомив депутат міської ради Віталій Мерінов.

 «Останнім часом спостерігаю таку «картину». Яка причина і що необхідно зробити для того, щоб вода не збиралась на дорозі?(здогадуюсь, але хотів би отримати відповідь від людей, які відповідали за даний ремонт)», – написав на своїй сторінці у соціальній мережі укропівець.

 Його допис активно коментують франківчани.

«Це вулиця, на якій проживаю (10А) і хочу сказати, що це ще не багато води, буває набагато гірше весною і зимою. Стічний люк стоїть з іншої сторони, за 50м, але вода до нього не доходить», – написав Назарій Обідняк.

 «Потрібно, щоб ті чиновники, які затвердили проект та підписали акти виконання робіт, несли реальну кримінальну відповідальність з компенсацією нанесених втрат. Одразу і проекти будуть правильні і роботи будуть виконувати тільки професіонали», -висловив думку Віктор Росоха.

«У виправдання скажуть, що там була розкопка і просіло. А необхідно робити хорошу основу, а не зверху по щебні асфальтом ляпати», – зазначив Ярослав Волощук.

 Укропівець Віталій Мерінов уже зареєстрував відповідне депутатське звернення. 

Поділитися:

Залишити коментар