Днями Центр військової підготовки та інформації Олександра Шевченка разом з «Івано-Франківським об‘єднанням учасників бойових дій, інвалідів війни та сімей загиблих» передав бійцям Національної Гвардії України, які поїхали в зону проведення ООС(АТО) флісові куртки та штани. Також для бійців батальйону «Айдар» було передано тактичні сумки.

«Допомога бійцям – тільки маленька частина роботи, якою займається Центр військової підготовки та інформації Олександра Шевченка. Ми працюємо уже п’ятий рік поспіль. Допомагаємо бійцям одягом, взуттям, спорядженням, військовою амуніцією, інструментами, продуктами харчування і всім необхідним», – каже керівник Центру Віталій Мерінов.

 За ці роки, зауважив він, сотні бійців із Прикарпаття, члени їхніх сімей, родини загиблих на Сході та Героїв Небесної Сотні пройшли реабілітацію у туристичному комплексі «Буковель».

 «На превеликий жаль, бійці, які пережили пекло війни і повернулись додому, практично нікому не потрібні. І великий психологічний тягар лягає не тільки на ветеранів, але й на їхні сім’ї. Тоді як реабілітація в горах, спільний активний відпочинок та навіть спілкування з людьми, які опинились в такій же ситуації, приносить велику користь. Наша соціальна програма створена саме для цього», – каже Віталій Мерінов.

За допомогою звертайтесь в офіс Центру військової підготовки та інформації Олександра Шевченка за адресою площа Міцкевича, 8/10

Поділитися:

Залишити коментар

*

code