Під крики «Ганьба» провладна більшість Івано-Франківської міської ради віддала під приватизацію чергове приміщення у самому центрі міста. Напередодні цього питання не було в порядку денному. А з’явилось воно саме перед засіданням позачергової сесії міської ради.

 «Без обговорення на профільній комісії, без опублікування на сайті, без роздачі проекту рішення депутатам на сесії все в «темну», тільки скромний останній пункт в порядку денному, розданому за 3 хвилини до початку сесії», – обурюється укропівець Сергій Гаєвський.

 Приміщення розташоване на прямісінько на «Сотці» –  вул. Незалежності, 7, навпроти фонтану. Воно має площу 60,75 кв.м. Укропівці вимагали зняти питання про його приватизацію з порядку денного. Однак, пропозицію підтримали тільки 14 депутатів.

 «Не можна віддавати за 30 секунд приміщення у центрі міста, яке потім хтось придбає за копійки”, – наголосив голова фракції «УКРОП» у Івано-Франківській міській раді Володимир Олійник.

 «Фішка» чинної франківської влади: роздавати приміщення за безцінь своїм же. Так було із начебто майстернею для львівського свободівця Ярослава Кравченка, якому продали приміщення на Незалежності за безцінь. Підозрюю, так буде і зараз. Міська влада вже дійшла до такого цинізму, що ухвалює незаконні рішення навіть не зазначивши, якою є вартість приміщення та хто власне претендує на його приватизацію», – зазначив Сергій Гаєвський.

 

 

 

Поділитися:

1 КОМЕНТАР

  1. Марцинків типовий (примітив.) !без Галицького потріотизму.що займається окозамилюванням та пропагандою.Для невеликої групи підгодованих або зомбованих прихильників!Про що свідчать результати 1туру виборів Президента незважаючи на постійний ,безперервний піар та астрономічні витрати на рекламу.Шкода що знову розчарування та
    старі схеми корупції.

Залишити коментар

*

code