Під час президентських праймеріз УКРОПу в Херсоні народний депутат України Олександр Шевченко традиційно відповідав на запитання людей. Вони стосувались різноманітної тематики – економіки, війни на сході, повернення Криму, культури та освіти.

 «Я 20 років працюю вчителем, але в мене одні штани на похорон та на весілля. Щоразу я ходжу на вибори та боюся помилитись. Скажіть мені в очі, цього разу я не помилюсь?»,  – запитав учитель Олексіївської школи Юрій Ошурко.

 «Моя мати 40 років відпрацювала вчителем. І має пенсію 1500 гривень. Чи погоджуюся я з тим, аби вона жила за таку жебрацьку пенсію? Чи погоджуюсь, щоб так жили ви? Звичайно, що ні! Я не можу змиритись із тим,  що українці отримують жебрацькі зарплати і пенсії. Тому, дивлячись вам в очі, говорю – цього разу з вибором Президента ви не помилитеся», – відповів Олександр Шевченко.

 До слова, під час президентських праймеріз «Українського об’єднання патріотів» у Херсоні абсолютну більшість голосів – 195 отримав саме парламентар.

https://www.facebook.com/ukrop.ukraine/videos/176737896590594/

 «На своїх уроках я розповідаю дітям про двох видатних Шевченків: Тараса і Андрія. Я Вас підтримую і маю надію, що через 6 років буду дітям розказувати уже про трьох великих Шевченків, яким буде і Олександр», – додав Юрій Ошурко.

Поділитися:

Залишити коментар

*

code