Учасникам президентських виборів в Україні слід об’єднати зусилля для спільного подолання корупції, для сильного та заможного майбутнього країни та її громадян. Про це заявив кандидат у президенти від УКРОПу Олександр Шевченко у відеозверненні на своїй сторінці в соціальній мережі Facebook.

Шановний український народе!Центральна Виборча Комісія зареєструвала мене кандидатом в президенти.Ми починаємо боротьбу за майбутнє України!Зараз ми бачимо, як по всій Україні під виглядом опитувань людей розгортаються мережі підкупу виборців!Людям пропонують півтори тисячі гривень за голос. Загалом в масштабах України це мільярди гривень. Це мільярди, які Порошенко і його команда вкрали в українського народу.Я пропоную всім учасникам виборів, здоровим політичним силам, громадським активістам, об’єднати зусилля для боротьби з адмінресурсом, з фальсифікаціями, з підкупом виборців. Головним своїм завданням на посаді президента я бачу – не очолити, а знищити ту гідру корупції, яка панує зараз в Україні.Мусимо вимести з нашої української хати той порох, пил, чи той бруд корупції, від якого українцям стало вже важко дихати.Ми це зробимо!А зовнішні борги України ми повернемо грошима корупціонерів!Вірю, що ми повернемо наших заробітчан, дітей України, додому.Ми повернемо віру в величне майбутнє України.Україна буде сильною, вільною і заможною! Слава Україні!

Опубліковано Олександром Шевченком Середа, 23 січня 2019 р.

 «Я пропоную всім учасникам виборів, здоровим політичним силам, громадським активістам об’єднати зусилля для боротьби з адмінресурсом, з фальсифікаціями, з підкупом виборців. Головним своїм завданням на посаді президента я бачу знищення тієї гідри корупції, яка зараз панує в Україні», – підкреслив він.

 За словами укропівця, уже зараз фіксуються факти розгортання мережі підкупу виборців по всій Україні під виглядом опитувань.

 «Людям пропонують півтори тисячі гривень за голос. Загалом, у масштабах України це мільярди гривень. Це мільярди, які Порошенко і його команда вкрали в українського народу», – пояснив Олександр Шевченко.

 Кандидат у президенти від УКРОПу заявив, що українці мусять вимести зі своєї хати порох і той бруд корупції, від якого вже стало важко дихати.

 «Ми це зробимо! А зовнішні борги України повернемо грошима корупціонерів! Вірю, що ми повернемо наших заробітчан, дітей України, додому. Повернемо віру у величне майбутнє України. Україна буде сильною, вільною й заможною!» – наголосив народний депутат.

Поділитися:

Залишити коментар

*

code