Зупинити війну на сході України, прикрити корупційні схеми, які вже давно діють на митниці, та зробити так, щоб правоохоронні органи не залежали від провладних сил, а захищали громадян, – такі перші кроки зробить Олександр Шевченко, ставши Президентом України.

Про це та інше наголосив учасник президентських праймеріз від «Українського об’єднання патріотів» в ефірі Івано-Франківського обласного телебачення «Галичина».

«В мене є жага змінити суспільство на краще. Я хочу, щоб всі люди в Україні жили гідно. Це моя головна ціль на посаді Президента. Я впевнений у своїх силах і я реалізую задумане», – зазначив Олександр Шевченко.

Народний депутат України наголосив, що українці мають бути категоричними у своїх висловлюваннях і діях. Нарешті визнати, що в нашій державі йде війна і не допомагати агресору. Слід припинити будь-які відносини з загарбниками, у тому числі припинити поставки ресурсів, товарів і послуг, за які окупанти не розраховуються.

«Наші світові партнери не розуміють чи дійсно в нас війна. Як може керівництво країни мати бізнес в Російській Федерації? Як можуть в Україні процвітати російські банки, успішно працювати проросійські телеканали, які дезінформують людей і грають на руку Московії? Чому ми повинні боротися за квоти української мови в Україні? – Оці всі речі не дають нам завершити війну. Росія завжди діяла силовими методами. Вони поводяться, як ординці: спершу загарбують усе, а потім пояснюють,чому так зробили. Але українці не такі, як вони, ми не є братами. Ми завжди були добрими господарями і працювали на своїй землі», – зазначив Шевченко.

Згадав укропівець і про зареєстрований законопроект про заборону «руского міра». Каже, що не очікував такої бурхливої реакції російських ЗМІ. Утім він додав, що саме члени фракції «БПП» у Верховній раді тричі перешкоджали  внести цей проект у порядок денний і проголосувати «за»:

«Я вже побачив хто справді на стороні Московії в Верховній Раді. Одіозні особи бігали по залу і кричали: ні! нам треба свій закон, нам треба піарити Президента! Але аж ніяк не в піарі тут справа, я просто хочу в Україні відстояти українське. І я це зроблю».

 

Поділитися:

Залишити коментар

*

code