Районні та обласні адміністрації потрібно ліквідовувати. Тому що вони вижили себе як такі. Тут потрібно вносити зміни до Конституції. Натомість, вважаю, потрібно створювати виконкоми. Повинен бути інститут представництва президента – префекти. Можна дискутувати щодо їхніх повноважень. Але зміни потрібні. Бо на Прикарпатті на сьогодні ми маємо понад 30 ОТГ. Додатково ми взяли у апарати громад півтори тисячі працівників, при цьому не скоротивши армію районних чиновників.

Про це у ефірі програми «Новий погляд» на телеканалі «РАІ» сказав очільник фракції «УКРОП» у Івано-Франківській обласній раді, голова комісії з питань бюджету, фінансів та податків Микола Палійчук.

 «Україна чекає на зміни. І має колосальні шанси на успіх. Якщо ми заберемо корупційну складову, максимально спростимо механізм прийняття рішень від Києва і до села, здійснимо реальний, а не декларативний перерозподіл повноважень, тоді все дуже швидко зміниться і піде шляхом європейських країн», – зазначив Микола Палійчук.

 За словами укропівця, державний бюджет сформований таким чином, що регіонам не вистачає коштів.

 «Наші міністерства мають роздуті штати, в яких сидять тисячі чиновників. Я пропоную скоротити кількість міністерств, всі кошти з програми, якими вони зараз розпоряджаються, віддати напряму на місця. І люди будуть знати, що вони мають зробити і де ці гроші застосувати», – сказав Микола Палійчук.

 

 

Поділитися:

Залишити коментар

*

code