До дня Святого Миколая в Івано-Франківському центрі соціально-психологічної реабілітації дітей відбувся майстер-клас з розпису пряників «Новорічні кульки». Старанно працювали дітки віком від 4 до 7 років. Вони розмальовували свої новорічні прикраси на свіжоспечених ароматних пряниках, створюючи свій власний орнамент – декоративний малюнок глазур’ю. Також днями 14 діток учасників бойових дій відпочивали в розважальному центрі «Чубі Бум». На малюків чекав солодкий стіл та подарунки.

 «Всі заходи для діток ми проводимо у рамках «Місяця милосердя». Це щорічна програма ГО «Спільними зусиллями» та «Івано-Франківського об’єднання учасників бойових дій, інвалідів війни та сімей загиблих», – каже депутат міської ради від партії «УКРОП», голова ГО «Спільними Зусиллями» Віталій Мерінов.

 

У рамках Місяця милосердя діткам пропонують також відпочити у аквапарку, покататись на ковзанах і роликах, переглянути мультфільми у кінотеатрі та лялькову виставу, зіграти у боулінг. Також запланована екскурсія на завод із виготовлення ялинкових прикрас і великий святковий концерт.

Поділитися:

Залишити коментар