Триває засідання 26-тої сесії міської ради. Депутат міськради від партії «УКРОП» Мстислав Тарас зачитав звернення до Міністерства  інфраструктури щодо облаштування регульованого пішохідного переходу через залізничну колію за сучасними стандартами в межах вулиць Сагайдачного-Тарнавського.

 «В Укрзалізниці існує програма облаштування подібних переходів. Але вони не можуть в повному обсязі фінансувати такі проекти. Тому прошу виконавчий комітет допомогти із вирішенням цього питання», – зазначив депутат міської ради Мстислав Тарас.

 Міський голова доручив взяти проект на контроль. Також Мстислав Тарас звернувся з проханням дофінансувати капітальне будівництво спортивного майданчика з штучним покриттям в школі №16.

 «Нагадаю, що минулого року я звертався до депутата ВР Олександра Шевченка з проханням залучити кошти з державного бюджету на будівництво даного майданчика. Було виділено 800 000 грн з державного бюджету. З яких були виконані основні роботи.На сьогодні залишилось тільки постелити штучний газон. Моє прохання підтримали та в поточному році будуть завершені всі роботи. Маю надію, що з 1 вересня діти будуть мати можливість займатись на новому майданчику», – додав укропівець.

Поділитися:

Залишити коментар

*

code