Сьогодні на Прикарпатті з робочим візитом перебуває Президент України Петро Порошенко. Гарант відкриває кілька важливих об’єктів. Два із них – міст через Бистрицю-Солотвинську та стадіон зі штучним покриттям робила буковелівська фірма «ПБС».

«Довжина нового моста – 152 метри, ширина -10. Попередній міст зруйнувала повінь наприкінці липня 2008 року. Відбудова моста тривала у 2008-2011 роках, з 2012 по 2015 роки будівництво було зупинено і тільки наприкінці 2016 року відновлено», – розповів керівник Служби автомобільних доріг області Василь Буджак.  

 «Кошторисна вартість будівництва моста, якщо я не помиляюсь, була 127 мільйонів гривень,  а побудували за 96 мільйонів – це завдяки використанню більш ефективних технологій і передових механізмів щодо державних закупівель. Це є реальні механізми боротьби з корупцією, бо раніше ці 30 мільйонів пішли б на фінансування ділків при владі», – наголосив Порошенко.

 Виконувала роботи підрядна організація ТОВ «ПБС». Буковелівська фірма звела міст за рекордні терміни.

«Коли ми тільки розпочинали, то були зроблені опори і поставлені центральні балки. Верх: плитомоноліт, арматура, укладка асфальту, –  робили ми. На всі ці процеси пішло майже 8 місяців. Усе зроблено – за найвищими стандартами», – розповідають фахівці фірми «ПБС».

Введення мосту в експлуатацію з одночасним ремонтом дороги Н10 Стрий-Мамалига, яку теж робить «ПБС», забезпечить виведення транзитного транспорту за межі обласного центру, збільшить пропускну спроможність вантажних і пасажирських перевезень, покращить транспортне сполучення Прикарпаття, Буковини і півдня України з країнами Євросоюзу.

Поділитися:

Залишити коментар