Аби Україна стала сильною, потрібні докорінні зміни. Я не берусь прогнозувати, чи буде Володимир Зеленський добрим президентом, чи виконає він свою передвиборну програму. Але можу сказати, що його обрання дасть старт очищенню українських владних еліт. Вони занадто довго були у високих кабінетах: позмінно то при владі, то в опозиції. Як чинний гарант  був і депутатом ВР, і головою РНБО, і міністром закордонних справ, і міністром економіки. І що? Постійні обіцянки та відсутність результатів.

 Так прокоментував результати першого туру виборів керівник прикарпатського УКРОПу, голова комісії з питань бюджету, фінансів та податків Івано-Франківської обласної ради Микола Палійчук у ефірі програми «Актуальне інтерв’ю» на ОТБ «Галичина».

 «За Порошенка голосували здебільшого люди старшого віку, за Зеленського – молодь. Але після першого туру маємо велику напругу в суспільстві. Влада переконує, що Зеленський розколює народ. Чому? Бо він не знає української мови? А ви пригадайте Кличка. Чи приклади, коли коміки чи актори змінювали цілі країни:  Рональд Рейган – президент США, який зробив свій вклад у розвал радянської імперії, Йонг Гнарр – мер Рейк’явіка, столиці Ісландії, Мар’ян Шарец – комік, який став в 2018 році прем’єр-міністром Словенії», – зауважив Микола Палійчук.

 Він додав, що політика розколу суспільства  – вигідна сьогоднішній владі.

«Пригадую часи Кучми-Симоненка. Коли Прикарпаття підтримало Кучму. Бо він боровся із ще гіршим кандидатом – комуністом Симоненком. Але саме Кучма за привів до влади Медведчука і Януковича. Я не хочу жити в країні, де всі ці політики обкрадають народ. Я хочу жити країні з чіткими правилами, в якій немає корупції, в якій немає звезених на президентський мітинг тітушок, де реально працюють реформи», – сказав укропівець.

 Микола Палійчук також додав, що перший тур президентських виборів пройшов практично без порушень. Проте, невідомо, яким буде другий:

 «Другий тур – значно складніший. Формуються нові комісії. Якщо в одного із кандидатів буде недостатня кількість людей, то ці місця може заповнити вищий виборчий орган – ОВК. А якщо в ДВК абсолютна більшість членів буде симпатизувати одному кандидатові, то тут можливі порушення».

 

 

Поділитися:

Залишити коментар

*

code