Мешканці мікрорайону «Княгинин» спільно відзначили День матері. Спочатку усі разом помолились за матерів та мир в Україні. А потім був цікавий та насичений концерт. Його підготували самі ж мешканці мікрорайону. Діти декламували вірші, співали і танцювали. Не залишилось осторонь і дорослі. Вони також підготували свою святкову програму.

 «День Матері у нас уже традиційне сімейне свято. Ми другий рік поспіль збираємось, організовуємо чудові концерти, спілкуємось, проводимо час у колі сусідів та друзів. Тому все проходить весело, дружно і цікаво», – розповідає мешканка Княгинина Любов Кардаш.

 Звісно, у цей день вітали найдорожчих – матерів та бабусь.

 «Свято Матері – надзвичайно важливе для кожної мами. Коли ти бачиш, якими дорослими стали твої діти, якими талановитими ростуть онуки, – це викликає дуже зворушливі емоції. Це свято єднає покоління», – каже мешканка Княгинина Марія Припхан.

 Долучився до проведення свята і депутат міської ради від округу, укропівець Володимир Олійник. На його запрошення перед присутніми виступили вихованці вокальної школи Ірини Шабан.

 «Приємно, коли громада організовується, коли люди не сидять кожен у своїй квартирі, а спілкуються, проводять разом час. Я також вітаю всіх жінок округу із Днем матері! Бажаю поваги і радості від дітей, здоров`я, щастя та добра», – наголосив Володимир Олійник.

Поділитися:

Залишити коментар