Івано-Франківських леді та джентельменів знову вчитимуть гарних манер, почуттю смаку та діловому спілкуванню. “Школа етикету”, яка в Івано-Франківську відбувається вже втретє, за сприяння народного депутата України Олександра Шевченка, оголошує про початок нового сезону. Попередні два відзначились аншлагами. Загалом, лекції Школи відвідало майже півтисячі слухачів.

 Проводитиме навчання засновниця школи краси “Ювента”, експерт з етикету, стилю і краси, директор “Школи Леді”, одна із тренерів шоу “Від пацанки до панянки” Тетяна Терсенова-Заводовська.

 “Олександр Шевченко зацікавлений у вихованні та розвитку українців. Саме з його ініціативи та підтримки розпочалася “Школа етикету”. Приємно, що ця ідея знайшла відгук у серцях прикарпатців. Наші лекції відвідують сотні жінок та чоловіків. У нас немає жодних обмежень ні у віці, ні у статі. Вважаю, що вивчати основи етикету ніколи не пізно. Адже освіченою, вихованою людиною складніше маніпулювати, з нею важче домовитись і її неможливо зламати”,  – наголошує керівник “Школи етикету” Світлана Оришко.

Як розповідає лектор Школи Тетяна Терсенова-Заводовська, незнання етикету може нашкодити не лише в особистому житті, а й в кар’єрі. 

 “Завжди наголошую, що етикетом треба починати займатися раніше, ніж етикет займеться вами. Коли ви потрапляєте в незручну ситуацію, вважайте, що етикет вже вами зайнявся. Українці часто відвідують урочисті вечері чи приходять на співбесіду, проте й гадки не мають яких банальних помилок іноді припускаються”, – розповідає Тетяна Терсенова-Заводовська.

 Заняття стартують уже за кілька тижнів –  6, 13, 20 та 27 листопада о 18:00 у готелі “Станиславів”, що по вул. Чорновола. Заняття безкоштовні! Запрошуємо всіх, незалежно від віку і статі!

 

Поділитися:

Залишити коментар

*

code