Невелику книжечку, яку захисники України беруть з собою на передову та ховають під бронежилети, написала мешканка села Радча, що на Івано-Франківщині, Любов Павликівська. За словами автора, це вже сьоме перевидання її збірки “Поезії, поеми, пісні”.

 “Попередні тиражі дарувала нашим хлопцям і дівчатам, захисникам, воїнам. Кажуть, що книжечка їм як оберіг, вони читають її у скрутні хвилини, далеко від рідного дому. У книзі немає плачу і жалю, тільки оптимізм, підтримка, позитивна енергія, щоб додавати сил та наснаги військовим. Лейтмотив збірки — заклик до миру, взаєморозуміння та любові. У своїх творах оспівую події Майдану, героїзм українців та їх боротьбу”, – зазначає автор.

 Любов Павликівська зізнається, що не так важко написати книжку, як її видати. Адже на це потрібні чималі кошти. За допомогою звернулася до Благодійного фонду Олександра Шевченка.

 “У період гібридної війни, коли бої йдуть не лише за території, а й за свідомість людей, ми повинні пропагувати патріотизм і любов до свого. Важливо не лише підтримувати книговидавництво, а й закарбовувати на сторінках та в пам’яті людей героїчні події сьогодення. Тільки так зможемо стати сильною і могутньою державою», – стверджує народний депутат України Олександр Шевченко.

 Зазначимо, що за сприяння благодійного фонду Олександра Шевченка видано більше сотні книг, як місцевих авторів, так і письменників з різних регіонів України.

Поділитися:

Залишити коментар

*

code