SAMSUNG CAMERA PICTURES

Школа у селі Крилос Галицького району чекала на завершення ще з 2009 року. Поки за проблему довгобуду не взявся народний депутат України Віктор Шевченко. Він домігся виділення із держбюджету більше трьох мільйонів гривень. То ж приміщення тепер завершують швидкими темпами.

 «Я знаю, що громада Крилоса роками чекала, коли ж нарешті зрушить із місця будівництво НВК. Адже, через байдужість місцевих чиновників, будівля занепадала на очах. Через дах, що був збудований тільки на третину, сюди потрапляла вода. Вона підмивала стіни та фундамент. Тому я вирішив: треба будь-що рятувати цю школу. Наші діти мають вчитись у просторих, комфортних і теплих приміщеннях», – каже Віктор Шевченко.

 А побоюватись,дійсно, було за що. Стара Крилоська школа – у аварійному стані. Підлога просідає, стіни осипаються, а стеля може обвалитись на голову в будь-який момент. У таких умовах навчається півтори сотні дітей.

 «Ще понад 60 ходять на науку в сусідні села, бо батьки не ризикнули віддати їх у аварійну школу. Нове приміщення вирішить усі наші проблеми. Ми щиро раді, що довгобуд таки завершать», – ділиться директор Крилоської школи Василь Фіголь.

 Зараз у Крилоській школі активно ведуться внутрішні роботи. Тут уже встигли побудувати сходи, які з’єднують поверхи і вставити вікна, яких не вистачало. А ще над будівлею з’явилась дерев’яна основа під дах. Техніка уже на місці, тому з дня на день її накриватимуть металочерепицею.

SAMSUNG CAMERA PICTURES

 До зими, обіцяють підрядники, школа буде повністю накритою. Приміщення не псуватиметься від опадів. Аби будівля стала повноцінним навчальним комплексом, потрібно ще як мінімум 10 мільйонів.

«Ми будемо шукати ці кошти. Знаю, що часу у нас обмаль. Адже діти вчаться у жахливих умовах. А частина взагалі щодень добирається у сусідню школу. Це неприпустимо. Тому старатимусь робити усе необхідне, аби Крилоська школа нарешті запрацювала», – наголосив Віктор Шевченко.

Поділитися:

Залишити коментар

*

code