Сучасний спортивний майданчик зі штучним покриттям встановлюють у франківській ЗОШ № 16. Уже невдовзі школярі матимуть чудове місце для активного відпочинку на свіжому повітрі, рухливих ігор та спортивних змагань.

 «Мій син Павло навчається у третьому класі. Поблизу школи був тільки заасфальтований майданчик. Діти ганяли на ньому м’яча, падали і могли поранитись. А штучне покриття захистить їх від таких випадків», – каже франківчанка Галина Гордашко.

 ЗОШ № 16 є одною із найстаріших шкіл міста. Історія закладу бере початок з 1876 року. Відповідно, приміщення, в якому навчаються майже півтисячі учнів, потребують постійного оновлення. Нещодавно у школі побудували спортивний та актовий зали. Бракувало школярам і сучасного відкритого спортмайданчика для рухливих ігор на свіжому повітрі. Про цю проблему знали депутати від округу Мстислав Тарас та Володимир Олійник. Укропівці звернулись до нардепа Олександра Шевченка.

 «Команда УКРОПу відреагувала на проблему. За сприяння Олександра Шевченка, на будівництво майданчика із державного бюджету було виділено перших 350 тисяч гривень. Управління капітального будівництва провело тендерні торги та переможець-підрядник розпочав роботи», – розповів укропівець Мстислав Тарас.

 Наразі підрядник уже облаштував основу під поле та огорожу.  Роботи обіцяють завершити у найкоротші терміни.

 «На жаль, у наш час школярі не надто полюбляють уроки фізкультури. І у багатьох випадках, причина не у дітях. На жаль, спортзали в сучасних школах мають жалюгідний вигляд, бракує спортивного інвантарю. Та тепер школярі 16-ої школи матимуть змогу займатись спортом на сучасному майданчику. Думаю, на такому полі вони охоче бігатимуть та братимуть участь у різноманітних змаганнях», – наголосив Мстислав Тарас.

Поділитися:

Залишити коментар

*

code