Традиційно, у період новорічно-різдвяних свят понад три сотні дітлахів із сиротинців та інтернатів отримали солодкі подарунки. Представники благодійного фонду Олександра Шевченка завітали у Івано-Франківський навчально-реабілітаційний центр, центр соціально-психологічної реабілітації дітей та молоді з функціональними обмеженнями «Дивосвіт», містечко милосердя Святого Миколая та  Угорницьку школу-інтернат.

 «Завжди приємно дарувати діткам позитивні емоції. Особливо у період Нового року та Різдва, коли хочеться вірити у диво. Бо кожен малюк заслуговує на тепло, ласку, добро і повноцінне дитинство.», – сказав представник благодійного фонду Олександра Шевченка Андрій Сторожук.

У благодійному фонді Олександра Шевченка переконані: згадувати про дітей, які потребують особливої уваги, варто не тільки один раз у рік. Тому допомога таким закладам є системною та багаторічною.

 «Вже кілька років поспіль ми відвідуємо ці заклади, знаємо про їхні проблеми не з чуток. Та намагаємось допомогти. До сиротинців регулярно привозимо продукти харчування, постільну білизну, мийні засоби та інші потрібні речі», – додав Андрій Сторожук.

Поділитися:

Залишити коментар