З ініціативи депутата Івано-Франківської міської ради від УКРОПу Віталія Мерінова в Івано-Франківську на вулиці Незалежності, 146 та 150,А відбулось передвеликоднє прибирання прибудинкових територій. На толоку зібралися мешканці навколишніх будинків.

«Площа, яку ми прибирали, досить велика. Тож і сміття назбиралося чимало. Переконана, що до подібного заклику ніхто не має права залишитися байдужими і не відгукнутись. Адже в українців є традиція перед Великоднем наводити лад у своєму особистому помешканні, а поза стінами дому – це наше спільне помешкання, яке теж потребує прибирання. Плюс – такі заходи мають і великий виховний ефект для наших дітей. Адже, якщо вони прийдуть і позбирають чуже сміття, то вже своє обов’язково надалі викидатимуть лише у визначених місцях і вчитимуть цього своїх друзів», -говорить іванофранківчанка Юлія.

 «На цій ділянці проблема і в тому, що поруч розміщений смітник, звідки вітер постійно розносить непотріб. Тому роботи було немало для нас усіх. Мешканці радо відгукнулися прибрати навколо свої будинків і це тішить. Адже кожному приємно зустріти весняне християнське свято Великдень у чистоті та гармонії», – каже Віталій Мерінов.

Нагадаємо, за ініціативи Віталія Мерінова нещодавно в Івано-Франківську на березі  річки Бистриця Надвірнянська висадили дубову алею протяжністю понад кілометр.

Поділитися:

Залишити коментар

*

code