Міська влада Івано-Франківська підтримала пропозицію укропівця Віталія Мерінова. Вже з наступного року переможці Чемпіонатів України з олімпійських видів спорту отримуватимуть щомісячну стипендію.

 «З метою досягнення кращих результатів необхідно підтримувати, мотивувати і надавати фінансову підтримку спортсменам. Досягнути високих результатів неможливо без правильного харчування, вітамінів. Тому ці кошти вони зможуть витрачати на власний фізичний розвиток. А також стипендія стане додатковою мотивацією перемагати. Адже досягнення наших спортсменів – це позитивний імідж нашого міста», – зазначив Віталій Мерінов.

Поки що укропівець працює над розробкою даної програми. За словами Віталія Мерінова, досвід можна перейняти у Коломиї, де стипендії для спортсменів видають уже віддавна.

 «В ній чітко розписано розмір стипендій в залежності від віку. Думаю, що така ініціатива піде спортсменам тільки на користь. Ми розпочнемо з Олімпійських, а з часом, можливо, і інші види спорту приєднаємо. Як спортсмен, я чітко усвідомлюю потрібність такого кроку», – додав укропівець.

Поділитися:

Залишити коментар

*

code