Місто Івано-Франківськ досить жваво розвивається та розбудовується. Не є виключенням і мікрорайон «Майзлі». На 26  сесії депутати розглядають питання щодо майбутніх багатоквартирних житлових забудов на вулицях Микитинецька та Хриплинська (на земельній ділянці, площею 5 га). Також на даний момент триває будівництво житлових будинків на вулицях: Незалежності, Івасюка-Угорницька та О. Кисілеської. Натомість в мікрорайоні є тільки одна школа. Про це у своєму зверненні до міської ради говорив депутат від партії «УКРОП» Віталій Мерінов.

 «Загальноосвітня школа №15 по проектній потужності розрахована на 800 учнів, а по факту навчається у дві зміни 1100. Для облаштування столової немає відповідного приміщення, тому в школі присутні два буфети. Саме тому прошу докласти максимум зусиль для добудови навчальних корпусів загальноосвітньої школи», – йдеться у зверненні.

 Віталій Мерінов зауважив, що технічна документація на добудову вже розроблена.

 «Як варіант – можна залучити кошти від сплати пайової участі замовників будівництва у створенні і розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури міста, що ведуть діяльність у даному регіоні», – додав укропівець.

Поділитися:

Залишити коментар

*

code