Депутат міської рали від партії «УКРОП» Віталій Мерінов активно працює на своєму виборчому окрузі. Це регулярні візити на округ, контроль за виконаними роботами і плани на майбутнє, регулярна зустріч із мешканцями та традиційні депутатські прийоми.

 «Стараюсь бувати на окрузі кілька разів на тиждень. Зараз тривають активні роботи з ремонту прибудинкових територій на вул. Незалежності, 152/152а та Кисілевської, 40, 40А, 40В, 42. В цьому році також мають забрукувати пішохідну доріжку з вул. Незалежності до 63 КЗЗ. Також звернувся у міську раду, щоб провели освітлення на дану вулицю та поруч з будинками на вул. Незалежності, 164 та Надвірнянська, 34», – розповів Віталій Мерінов.

Також укропівець наступного року  ініцією поточний ремонт прибудинкової території на вул. Угорницька, 12/1 , Надвірнянська, 32 та ремонт вул. Хриплинської, що дасть змогу розвантажити рух транспорту на Незалежності.

 «Сподіваюсь, у міській раді підтримають ініціативи щодо створення комфортних умов для проживання та навчання мешканців мікрорайону «Майзлі». До того ж, днями я зареєстрував 20 звернень до міського голови з проханням передбачити кошти в бюджеті міста 2019р. на різні об’єкти. Адже мікрорайон активно розвивається і потребує змін»,- розповів укропівець.

 

Зокрема, мова йде про  розробку технічної документації для спорудження «Палацу спорту» на земельній ділянці позаду стадіону «Рух», будівництво нового корпусу ЗШ № 15, оновлення єдиного в місті скейт-парку біля міського озера, ремонт доріг та прибудинкових територій, встановлення дитячих майданчиків у мікрорайоні «Майзлі».

Поділитися:

Залишити коментар

*

code