У світі існує закон бумерангу: добрі справи повертаються сторицею. За таким принципом я намагаюсь жити. Я прийшов у політику зі спорту. І саме спорт дав мені наполегливість, вміння досягати мети. Тому не зважаю на перешкоди та важко працюю щодня.

Так у ефірі програми «Хто в нас нині» на інтернет-ресурсі «Версії» охарактеризував свою діяльність депутат міської ради від партії «УКРОП» Віталій Мерінов.

 https://www.facebook.com/versii.if.ua/videos/413129599228558/

Свого часу люди із мого рідного мікрорайону «Майзлі» надали мені мандат довіри. Я радий тому, що є депутатом Івано-Франківської міської ради. Намагаюсь виконувати усі обіцянки, які давав перед виборами. Саме завдяки політиці я маю змогу приносити користь людям. Але на превеликий жаль, у цій сфері багато бруду, корупції, непорозуміння», – сказав укропівець.  

 Укропівець Віталій Мерінов – 4-разовий чемпіон світу з кікбоксингу, фіналіст першості Європи з боксу, чемпіон України з універсального бою, володар найвищої нагороди спецназу – крапового берету, голова громадської організації «Спільними Зусиллями»,  тренер клубу «СПЗ», учасник АТО, керівник Центру військової підготовки та інформації Олександра Шевченка, голова Федерації боксу Івано-Франківська. У ефірі говорили про шлях у спорті, здобуті перемоги і титули, сімейні цінності та волонтерство, громадську і депутатську діяльність та реалії життя в Україні.

 «Дуже шкода, що велика частина молоді, працездатного населення покидає свою рідну країну. У пошуках кращої долі нас покидає розум та руки. Я дуже хочу, щоб ми не розчаровувались. Брали ініціативу у свої руки, змінювали себе та країну навколо себе. Щиро вірю, що в нас все буде добре», – сказав Віталій Мерінов.

 

Поділитися:

Залишити коментар

*

code