Укропівець Віталій Мерінов взяв участь у програмі «За і Проти» на ТРК «Вежа». Впродовж ефіру депутат спілкувався про дороги, проекти, спорт, роботу у міськраді та на окрузі.

«На сьогодні Івано-Франківськ ремонтують не комплексно, а вибірково. На тому окрузі, де є депутат від провладної більшості, роботи ідуть. А от  там, де опозиціонери, які не йдуть в унісон з чинною владою, все не так райдужно. Наприклад, мікрорайон Каскад. Там запланували будівництво пішохідного фонтану. А на Майзлях, це мій 23 округ, за два роки не відремонтовано жодної прибудинкової території. Тобто, в одній частині міста насолоджуватимуться фонтаном. А наприклад, на Незалежності, 152 люди просто не зможуть без перешкод потрапити до під’їзду. До мене уже було кілька звернень від людей похилого віку з цього будинку, які у себе у дворі падали і травмувались. І мені було прикро коли в міській раді не реагували на мої звернення з цього приводу. Натомість допомога прийшла із області. Депутат облради Ігор Шевчук відгукнувся на цю проблему. І уже в листопаді ми плануємо її усунути», – розповів Віталій Мерінов.

«Звісно, робота на окрузі – це дуже важливо. І в основному, всі проблеми лягають на плечі саме депутата. Тому треба з людьми спілкуватись. За два роки моєї діяльності на окрузі вдалось зробити поточний ремонт на вулиці Об’їздовій, Хриплинській, Вербовій, Котляреського. Вважаю, що безпека містян – понад усе. Тому на окрузі вдалось встановити лежачі поліцейські, перильні огородження», – повідомив депутат.

Проте, зазначив Віталій Мерінов, попри політичні розбіжності із чинною владою, таки є спільні проекти.

«Це спортивні змагання. Бо я вважаю, що не можна ділити дітей на своїх і чужих. Нам треба у цьому питання об’єднуватись, бо це, по-перше, здоровий спосіб життя, а по-друге, виховання нової плеяди спортсменів, які прославлятимуть наше місто», – наголосив Віталій Мерінов».

Зачепив укропівець і тему закритості бюджетної комісії, про проведення якої влада воліє не повідомляти. А також прокоментував болючу для міста тему забудови навколо озера.

«Свого часу я очолював тимчасову комісію щодо незаконної забудови навколо озера. Ми рекомендували залишити біля водойми зелену зону. Оскільки це місце відпочинку містян та туристична принада Івано-Франківська. Проте, нас не послухали. Вихід один: аби наше озеро не забудовували, потрібне рішення провладної більшості», – наголосив депутат.

Поділитися:

Залишити коментар