Вулиця Юрія Рогатинця ще місяць тому була чи не найгіршою у місті. Майже кілометр шляху був вкритий суцільними ямами та вибоїнами. Люди ламали тут автівки та велосипеди, а нерідко травмувались і самі. Місцева влада не реагувала не звернення мешканців. І десятиліттями не могла знайти на ремонт ані копійки.

Поки громада не звернулась до Віктора Шевченка. Нардеп посприяв у виділенні із соціально-економічного фонду 700 тисяч гривень. Пройшло всього кілька тижнів – і вулицю не впізнати.

«Я радий, що в такий короткий термін ми з командою УКРОПу змогли допомогти людям. Аж не віриться, що ще кілька тижнів тому тут були ями по коліна. Адже на сьогодні це гарна, комфортна дорога», – каже Віктор Шевченко.

Не натішаться відремонтованій дорозі і місцеві мешканці. Адже їхня вулиця – жвава. З’єднує центр зі спальними районами. І щодня нею проїжджають десятки автівок та проходять сотні людей. Тепер цей шлях можна долати з комфортом та без пригод.

«Дорога –  супер. Машина перестала ламатись. Раніше ми тут потихенько їздили, а тепер можемо з комфортом, не боятись ям», – каже подружжя Білоусів.

Всього за кількасот метрів – вулиця Стуса. Тут ситуація значно гірша. Після ремонту шляху Львів-Івано-Франківськ саме ця вулиця стала об’їзною. Тут щодня проїжджають сотні фур та вантажівок. Та найгірше, кажуть місцеві, що тут немає дороги, яма на ямі. То ж великогабаритний транспорт, потрапляючи у них, руйнує сусідні будинки.

«Наш будинок за останні місяці просів на очах. Як проїжджає фура – аж посуд трясеться. Стіни вкрилися тріщинами, підмурівок геть знищений», – бідкаються мешканці будинку № 17, що на вулиці Стуса.

 

Двічі, кажуть люди, ходили на прийом до місцевої влади. Але намарне. Тепер просять Віктора Шевченка посприяти у вирішенні їхньої проблеми.

«Я відреагував на звернення. Уже найближчими днями ми постараємось зробимо цю ділянку. А наступного року я намагатимусь відремонтувати всю об’їзну дорогу в Рогатині», – зазначив Віктор Шевченко.

За словами нардепа, дороги в Україні та на Прикарпатті як державного, так і місцевого значення можна робити значно швидшими темпами. Було б бажання чиновників.

«Дороги в Україні, як магістральні, так і місцеві, не робляться через одну просту річ: дурнів при владі. Які не хочуть зробити добре для громади, а їхня мета – власна нажива. Що менше їх буде, то кращим ставатиме життя українських громадян. Треба позбуватися корупціонерів-крадіїв на всіх гілках влади: починаючи з району і завершуючи Верховною Радою», – додав Віктор Шевченко.

Поділитися:

Залишити коментар

*

code