Протягом зими першокласники із Івано-Франківська, Калуського, Рогатинського та Галицького районів мають можливість відвідати ТК «Буковель». На курорті діткам безкоштовно надають спорядження і лижі. А також навчають основам гірськолижного спорту. Усе це – з ініціативи народного депутата України Віктора Шевченка, у рамках соціального проекту благодійного фонду «Новий Івано-Франківськ».

 «Переважна більшість цих діток не вміють кататись. І навіть вперше бачать лижі. Тому навчання має бути поступовим. А за кожним маленьким спортсменом треба ретельно стежити», – розповідає інструктор Антон Філінський.

 Цього разу до Буковелю приїхали першокласники калуської школи № 5. Перший урок катання на лижах для діток – заняття серйозне. Малюки вчаться правильно стояти, долати перешкоди та безпечно спускатись із гірки. Усе – під наглядом досвідчених інструкторів.

«Після цього заняття першачки легко можуть іти на дитячі гірки середньої важкості. І кататись просто під наглядом батьків», – каже інструктор Вадим Маскул.

Поруч із дітками – батьки. Мами і тати уважно спостерігають за уроком. Кажуть, така поїздка – не тільки для малюків. День у Буковелі – це чудовий привід відпочити від щоденних клопотів, поспілкуватись та здружитись батьківським колективом.

«Я самотня мама з двома дітками. І навряд колись могла б відвезти їх на такий відпочинок. А так маю можливість показати дівчаткам це неймовірне місце. Ми в захваті», – ділиться пані Світлана.

Під кінець заняття малюки втомлені, але щасливі Вражень та емоцій у всіх дуже багато.

 «Мені тут подобається. Ми вперше із однокласниками поїхали у таку далеку поїздку. Нам весело і цікаво», – ділиться Сашко.

І на завершення насиченого дня – приємний подарунок. Кожен першокласник отримав сертифікат справжнього лижника. Цього разу діткам їх особисто вручив народний депутат України Віктор Шевченко.

 «Ми з моїм братом Олександром впроваджуємо дуже багато соціальних проектів. На жаль, нині сучасні школи не можуть дати школярам належного забезпечення на уроках фізкультури. Тому ще кілька років тому, у рамках програми, у Буковелі ми вирішили навчати першачків катанню на лижах. Це добре, що у такому юному віці вони мають можливість спробувати себе у їзді на лижах. Переконаний, у майбутньому кожен із цих малюків обере для себе  якийсь вид спорту. Дуже важливо опікуватись нашими дітками. Якщо ми хочемо, би вони виросли, жили в Україні та приносили користь своїй державі», – зазначив Віктор Шевченко.

 Загалом уже майже півтори тисячі першокласників із Калуського, Галицького та Рогатинського районів пройшли вишкіл із катання на лижах.

Поділитися:

Залишити коментар