Активісти ГО Олександра Шевченка «Новий Івано-Франківськ» зібрались на чергову спільну зустріч. Цього разу вона пройшла у форматі концерту. На нього завітали сотні франківчан та мешканців приміських сіл.

 «Наша організація має на меті складання стратегічних програм розвитку нашого міста. Ми бачимо Івано-Франківськ містом креативної економіки, містом, яке розвиватиметься у різних напрямках. Команда Олександра Шевченка – це люди, які прагнуть змін і готові працювати заради кращого майбутнього», – сказав керівник міського осередку партії «УКРОП» Олег Головенський.

 До слова, уже майже 14 тисяч небайдужих людей виявили бажання вступити до команди Олександра Шевченка. Частина із них уже отримала посвідчення ГО «Новий Івано-Франківськ».

«Івано-Франківськ – це місто людей, а не місто політиків. Тому наша громадська організація вибрала напрямок щоденної комунікації із людьми. А така велика кількість присутніх на сьогоднішньому дійстві свідчить про те, що нас підтримують», – каже депутат міської ради, укропівець Мстислав Тарас.

Прийшла на концерт і Валентина Трофімова. Жінка уже кілька років керує ОСББ «Локомотив». Розповідає: саме завдяки підтримці активних членів ГО «Новий Івано-Франківськ» зуміла перетворити свій старий будинок на відремонтовану та комфортну багатоповерхівку.

«У нас було надзвичайно багато проблем і ми звертались скрізь, куди можна. І тільки у команді Олександра Шевченка нам допомогли. Саме тому я теж приєдналась до ГО «Новий Івано-Франківськ». Адже зміни починаються із кожного із  нас. Головне – не бути байдужими», – сказала жінка.

 

Чудовий настрій на концерті дарували відомі артисти Івано-Франківська: співачки Світлана Весна, Роксолана Калин, фіналісти проекту «Голос країни» Христина Олексин та гурт «Налиснички», а також відомі франківські гумористи.

Поділитися:

Залишити коментар