«Українське об’єднання патріотів – УКРОП» – лідер рейтингу симпатій мешканців Івано-Франківська. Про це свідчать результати опитування, яке 27-30 вересня провела Агенція новин «Фіртка».

Під час соціологічного дослідження респондентів запитували, за виборчий список якої партії вони голосували б, якби вибори до Верховної Ради України та Івано-Франківської міськради відбувалися сьогодні.

Зокрема, якби зараз проходили вибори до українського парламенту, 29,31% опитаних мешканців Івано-Франківська віддали б свій голос за УКРОП. Трохи менше голосів виборців отримав би список ВО «Свобода» – 24,73%. Більше 5% голосів отримали б ВО «Батьківщина» та Об’єднання «Самопоміч».

Варто зазначити, що прихильність до УКРОПу в місті зросла майже втричі за два роки. Ще в грудні 2015-го на виборах до Верховної Ради партію підтримували 10,29% жителів, а у грудні 2016 року – 17,08%.

Водночас, якби сьогодні відбувалися вибори до Івано-Франківської міської ради, УКРОП мав би підтримку 27,18% місцевих респондентів. Трохи більше голосів одержало б ВО «Свобода» – 29,31% . Понад 5% голосів мешканців Івано-Франківська отримали б ВО «Батьківщина» та Об’єднання «Самопоміч».

Між тим у грудні 2015 року на виборах до Івано-Франківської міської ради УКРОП підтримували 11,83% місцевих жителів, а у грудні 2016-го – 14%.

Очільник Івано-Франківської міської організації УКРОПу Олег Головенський зауважив, що постійно стежить за динамікою змін електоральних симпатій.

«За останні два роки, тобто після місцевих виборів, рейтинг УКРОПу в Івано-Франківську (фактично єдиний серед партій) продемонстрував майже трикратне зростання, – підкреслив укропівець. – Більшість партій, навпаки, «падають». Особливо помітне падіння в БПП «Солідарність».

Олег Головенський переконаний, що електоральне лідерство УКРОПу в місті Івано-Франківську не є несподіванкою, адже це результат роботи великої команди партійців та їхніх симпатиків: «Попри те що фракція УКРОПу в міськраді є єдиною опозиційною до неформальної більшості (БПП-«Свобода»-«Батьківщина»), наші депутати є найактивнішими. Не менш активно працює й наша парторганізація, громадська приймальня. Вагомим чинником рейтингу міського УКРОПу є ще вищий рейтинг народного депутата України, укропівця Олександра Шевченка, який має незаперечний авторитет у івано-франківців».

Зазначимо, що нинішнє опитування проводилось серед мешканців міста віком від 18 років. У ньому взяли участь 855 респондентів. Похибка опитування становить 2,97%.

Поділитися:

Залишити коментар